Liitu uudiskirjaga

Täname, et kaalud uudiskirjaga liitumist. Mitu põhjust, miks seda teha:

Liitumisega kaasnevad eelised

Liitumisega on Sul võimalus:

  • saada iga postitus otse oma postkasti
  • saada regulaarseid ülevaateid meie tegevusest ja suhelda otse
  • anda meie ühisele tööle hoogu
Suhtlus e-kirja on kõige kindlam

Sotsiaalmeedia platvormid võivad piirata sinu juurdepääsu vajalikule teabele. E-kirja teel jõuab iga oluline lugu Sinuni. Esimeses e-kirjas sisalduva viite kaudu on Sul võimalik oma eelistusi muuta.

Saad vähemalt 3 originaallugu nädalas

Meie sõltumatu toimetus ja kaasautorid töötavad selle nimel, et tuua Sinuni värskeid ja mõtlemapanevaid lugusid ja intervjuusid. Kajastame julgelt nii Eestis kui välismaal toimuvat ning teeme originaalseid intervjuusid ja podcaste teadlaste, uurijate ja ekspertidega.

Saad anda meie ühisele tegevusele hoogu

Uudiskirjaga liitumine näitab, et hindad meie töö tähtsust ja tahad mõelda kaasa. Lisaks rahalisele panusele on see üks viis toetada meie ühist tegevust.

Saad ülevaateid meie tegevusest ja suhelda toimetusega otse

Anname regulaarselt teada, mida oleme teinud ja mis on kavas. Sul on võimalus suhelda toimetusega otse, anda häid ideid ja esitada asjalikke küsimusi.

PS! Uudiskirjaga liitumisel saadetakse Sulle e-kiri liitumise kinnitamiseks. Kui kirja ei ole saabunud 30min jooksul, siis palun kontrolli oma rämpskasti, vahel satuvad ka väärt kirjad sinna. Kui sealgi kirja pole, siis palun anna sellest teada: vabadused@vabadused.ee.

Me hindame sinu privaatsust ja ei jaga sinu kontaktandmeid mitte kellegi teisega. Tutvu meie privaatsustingimustega.