Kogume 25 000€ järgmise poolaasta tegevuseks – palume Sinu toetust!

Seisame Sinu isikuvabaduste eest ja pakume olulist mõtteainet nii Eestis kui maailmas toimuva kohta.

Kui meeldib:
Jaga postitust:
Toeta järgmise loo valmimist
Toeta täna
Teemad:

Hea kaasamõtleja ja toetaja,

Algatame Vabaduste Portaali esimese annetuskampaania, mille sihiks on koguda meie järgmise poolaasta tegevuskulude katmiseks 25 000 eurot. Meie jaoks on oluline hoida portaali sisu tasuta kättesaadavana kõigile, mistõttu sõltub meie tegevus üheselt vabatahtlikest eraannetustest. Paljude inimeste annetused kinnistavad ka meie sõltumatust, mis on üheks kvaliteetse sisutöö eelduseks.

Meie töös löövad kaasa ka vabatahtlikud, kuid iga kvaliteetse ja pideva sisutööga kaasneb alati kulu, mida tuleb katta. Alates kulust toimetamisele ja tõlkimisele ning intervjuude ja podcastide tegemisele kuni IT-kulude, tugiteenuste halduse ja süsteemse leviku tagamiseni erinevates kanalites.

Sinu toetus aitab kaasa meie tegevusele, sealhulgas:

  • toob Sinuni sisukat ja tõenduspõhist teavet nii Eestist, Euroopast kui maailmast – postitame 3-6 korda nädalas nii artikleid, analüüse, esseesid kui ülevaateid;
  • võimaldab uute ja julgete originaallugude valmimist – nagu oled juba kogenud, siis avaldame regulaarselt eksklusiivseid intervjuusid ja podcaste nii Eesti kui rahvusvaheliste teadlaste ja ekspertidega;
  • loob võimaluse toimetusse lisajõu kaasamiseks ja laiemaks levikuks – loome sisu sotsiaalmeedias (Facebook, Youtube, Telegram, X) ja seame sisse regulaarse uudisvoo, et jõuda üha rohkemate lugejate-vaatajateni.

Täna palume Sinult panust rahalise annetusena, mida saad loomulikult teha oma võimaluste kohaselt. Iga toetus on oluline, olgu summaks 200 eurot, 20 eurot või midagi muud. Oma panuse saad anda SIIN.

Portaal on toiminud üle aasta ning tahame pakkuda kvaliteetset sisu ja toimekat vabaduste eestkostet ka edaspidi.

Kutsume nii Sind kui Su sõpru-tuttavaid kaasa, et ühiselt ehitada mõtte- ja teabeplatvormi isikuvabaduste kaitseks.

Vaata ka Vabaduste Portaali toimetaja Hannes Sarve pöördumist:

Kogume 25 000€ järgmise poolaasta tegevuseks – palume Sinu toetust!
TOETA SOBIVA SUMMAGA TÄNA
Kommentaaride teavitused
Teavitus
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments