Üleskutse: viime kliimadokumentaali “Kliimafilm: Külm Tõde” Eestis võimalikult paljudeni!

Algatasime kampaania filmi tutvustamiseks ja palume abi filmi jagamisel!

Kui meeldib:
Jaga postitust:
Toeta järgmise loo valmimist
Toeta täna

Aprillis tõime Eesti vaatajani koos eestikeelsete subtiitritega Briti dokumentalisti Martin Durkini kliimafilmi, milles hulk nimekaid Lääne teadlasi ja uurijaid annavad hävitava hinnangu kliima-alarmismi põhiväidetele. Film toob vaatajani vähemainitud faktid CO2, kliimateaduse ja meie planeedi kohta, mistõttu soovime selle viia võimalikult paljude eestlasteni.

Kogume 25 000€ järgmise poolaasta tegevuseks – palume Sinu toetust! Vaata lähemalt siit!

Vabaduste portaal tutvustab järgmiste nädalate jooksul Martin Durkini dokumentaali “Kliimafilm: Külm Tõde” üle-eestiliselt nii tava- kui sotsiaalmeedia kaudu. Kuid palume ka oma lugejate ja vaatajate abi, sest tsensuurimeelsus on levinud ka Eestis ja säärase CO2-keskset kliimateooriat kritiseeriva filmi levitamine vajab ühist pingutust.

Filmile on juba pandud väärinfo tempel Delfi “faktikontrollilt”, mida Facebook peab oma partneriks Eestis ja mistõttu filmi levimist Facebookis piiratakse, sh ei saa seda tasuliselt reklaamida. Delfi kontrolliüksus tugines oma jutus Science Feedbacki nimelise ühingu arvamusele, mille osas pidi Facebook tunnistama juba 2021. aastal kohtuvaidluse käigus, et see nende rahastatav ühing ei tegele mitte faktide kontrollimise, vaid arvamuste esitamisega. Oleme Delfi esitatud väidete kohta kirjutanud siin.

Palume ka sinul jagada kliimafilmi oma tutvusringis ja saata see kõigile, kellel võiks olla huvi. Filmi vaatamiseks võetud aeg – üks tund ja kakskümmend minutit – on seda väärt, sest filmist võib leida vastuseid mitmetele küsimustele, mis saadavad ühekülgset kliimanarratiivi.

Filmi saad kõige paremini jagada Vabaduste Portaali lingi abil:

Kuid saad kasutada ka teisi linke:

Tegime ka filmi tutvustava eestikeelse lühiklipi:

Kliimafilmis saavad sõna paljud mainekad teadlased, nagu Nobeli preemia laureaat dr. John Clauser (Nobeli preemia füüsikas 2022), professor Steven Koonin (Caltechi varasem rektor ja asepresident, raamatu “Unsettled” autor), professor Richard Lindzen (varasem meteoroloogiaprofessor Harvardi Ülikoolis ja Massachusettsi Tehnoloogiaintstituudis), professor William Happer (füüsikaprofessor Princetoni Ülikoolis), professor Nir Shaviv (Racah’ Füüsikainstituudist Jeruusalemmas), professor Ross McKitrick (Guelphi Ülikoolist), astrofüüsik Willie Soon ja mitmed teised.

Igaüks võiks võtta aega, et see dokumentaalfilm läbi vaadata. See annab piisavalt mõtteainet ja sisukaid fakte, et vabastada sellest kliimahirmust, millega surutakse Lääne ühiskondi meie isikuvabaduste riivete ja elukorralduse piirangute teele.

Kogume 25 000€ järgmise poolaasta tegevuseks – palume Sinu toetust!
TOETA SOBIVA SUMMAGA TÄNA
Kommentaaride teavitused
Teavitus
4 Kommentaari
Enim hääli saanud
Uuemad Vanemad
Inline Feedbacks
View all comments

Mul isiklikult oleks sügavalt piinlik olla selle veebilehe autor. Täiesti süüdimatult levitatakse saasta. Oh kui kohutav kui meil oleks tervislikum keskkond. Oh milline hukatus, kui me ei tee kõike rahaks. Minge kooli.

Tere, Rops! Tänan kommentaari eest. Puhtalt selle kommentaari järgi otsustades ma selgele argumenteeritud jutule kõrgeid panuseid järgnevalt ei sätiks, aga kunagi ei tea ja mind ka siiralt huvitab: miks on tegemist saastaga? Kuidas põhjendate?

Last edited 18 days tagasi by Hannes Sarv

Ta on troll. Palgatud troll. Nemad ei põhjenda kunagi midagi, lihtsalt jätavad junni maha. See on lihtlabane, kuid siiski töötav vana psühholoogiline trikk raamatust. Piisab sellisest junnist, et lihtsameelsele näidata miskit halvas valguses. Ega lihtsameelne midagi ise siis uurima hakka. Nagu Rate.ee-s kunagi oli: kommentaare pildi alla pandi vastavalt just viimase kommentaari järgi. Vahet pole, et 100 positiivset kommentaari, aga kui viimane on negatiivne, siis kõik jätkasid just sellega. Ja negatiivsus kadus, kui kõik nad ära kustutati. Vot nii lihtne on Eesti rahvast mõjutada. Eesti rahvas on võimude poolt hästi profileeritud.
Igal taktilal on mitu tulemust. Lisaks valeettekujutuse jätmisele ta lüpsab sinu reaktsiooni. Sinu reaktsioon ei oma sellist mõju nagu sa arvad. Ei ole kasu. No positive impact. Lihtsameelne vaatab ka sellele reaktsioonile pilguga vastavalt oma intellektile. Probleem > reaktsioon, reaktsioon, reaktsioon… aga, kus on lahendus? Selle toob oligarh, kes probleemi tellis, et enda lahendusega veelgi rikkamaks saada, veel rohkem kontrolli saada.
Tänapäeval on uus vaimuhaiguse mood: “react content”/”reacting“. Jäta oligarhide meelejärgi reageerimine ära, unusta reageerimine, mine otse lahenduseni. Enda lahenduseni.

Cheers!

Ilmselt paljuski tõsi. Kuna sisulist arutelu ei järgne, olen ka ise juurelnud, kas selliste kommentaaride avaldamist peaks pidama mõttekaks. Teisalt olen ma sõnavabaduse suhtes üsna kompromissitult meelestatud ja soovin, et inimesed saaksid vabalt välja elada ka oma sisemist maailmavalu jm ebakindlust ja muresid ning ka oma rumalust peab saama ju vabalt välja näidata. Ehk siis vähemalt seni, kuni sellised kommentaarid tõesti teiste sisuliselt teemat arutada soovivate inimeste omavahelist suhtlust ei häiri, võivad need ju ilmuda.