USA juhtiv terviseametnik koroonaviiruse võimestamiskatsete rahastamisest Wuhani laboris: jah, me tegime seda

Kas Anthony Fauci võiks varasema kongressi ees valetamise eest süüdistuse saada?

Kui meeldib:
Jaga postitust:
Toeta järgmise loo valmimist
Toeta täna

Ehkki see, et Ameerika Ühendriikide maksumaksja rahaga toetati Hiinas Wuhani Viroloogia Instituudis riskantseid koroonaviiruse võimestamise uuringuid, on varasemast teada, ei olnud Ühendriikide juhtivad terviseametnikud seda enne eelmist neljapäeva otsesõnu tunnistanud.

Eelmisel neljapäeval andis koroonaviiruse pandeemiat uuriva kongressi alamkoja komisjoni (Select Subcommittee on the Coronavirus Pandemic) ees tunnistusi Ühendriikide Rahvuslike Terviseintsituutide (National Institutes of Health – NIH) asedirektor Lawrence Tabak. Kongressi esindajatekoja liikme Debbie Lesko konkreetse küsimuse peale, kas NIH rahastas Wuhani Viroloogia Instituudis viiruse võimestamise uuringuid (gain-of-function research), tuli mõningasest põiklemisest hoolimata siiski üsna selge vastus. “See sõltub teie definitisoonist, mida pidada viiruse võimestamise uuringuks. Kui te räägite üldisest terminist, siis jah, me tegime seda,” kinnitas Tabak. Ta lisas, et selliste uuringte tegemine ei olegi kuidagi reguleeritud, neid tehakse paljudes laborites ning need ei ole ohtlikud.

Debbie Lesko küsib NIH-i asejuhilt Lawrence Tabakilt, kas asutus rahastas viiruse võimestamise uuringuid Wuhanis ja saab jaatava vastuse.

Väited ohtlikkuse ja ohutuse kohta on mõistagi vaieldavad, sest selliste uuringute käigus luuakse olemasolevate viiruste baasil uusi pandeemia põhjustamise potentsiaaliga viiruseid. Näiteks proovitakse katstega looduses esinevat viirust töödelda sellistelt, et see muutuks nakkavamaks. Koroonaviiruse puhul rahastas NIH-i alla kuuluv allergia- ja nakkushaiguste instituut (National Institute of Allergy and Infectious Diseases – NIAID) projekte, mille käigus manipuleeriti nahkhiirtelt pärinevat koroonaviirust selliselt, et see oleks võimeline inimest nakatama. Seda tehti end elusloodust säästvaks ja rahvatervisega tegelevaks mittetulundusühinguks nimetava organisatsiooni EcoHealth Alliance kaudu.

Esitage Faucile süüdistus”

Kuigi dokumendid sellistele katsetele antud rahaeraldiste kohta olid ammu välja tulnud ning otseselt ei saanud ka varem eitada, et katseid Wuhani laborites tehti, on terviseametkonnad vihaselt eitanud, et rahastatud oleks viiruse võimestamise katseid, Parim näide sellisest eitusest on endise NIAID juhi ja Valge Maja koroonapoliitikat koordineerinud Anthnoy Fauci esinemine Ühendriikide kongressis 2021. aata mais ja juulis. Mais oli Fauci öelnud, et NIH ei ole rahastanud koroonaviiruste võimestamise projekte Wuhanis. Kui senaator Rand Paul terve faktijada nende katsete ja Fauci ning NIH-i rolli kohta nende rahastamises juulis ette luges, ei osanud vihane Fauci lõpuks muud öelda, kui et Paul ei tea üldse, millest ta räägib. Kui teemat tähelepanelikult jälginud inimsestele oli juba toona selge, et Fauci valetas, siis uue ülestunnistuse valguses ei tohiks selles enam üldse kahtlusi olla. Kongressi ees valetamine on Ameerika Ühendriikides aga kuritegu. X-i omanikust suurettevõtja Elon Musk kutsuski üles Faucile süüdistust esitama.

X-i omanik Elon Musk kutsus sotsiaalmeedias üles Anthony Faucile süüdistust esitama.

Seda, kas pandeemia põhjustanud viirus on samade katsetuste käigus tekkinud ning laborist valla pääsenud, ei ole ametnikud aga endiselt tunnistanud. Ka Tabak rääkis neljapäeval ikka veel teooriast, justkui saanuks viirus alguse Wuhani elusloomade turult. “Seda ei usu enam ükski usaldusväärne teadlane. Tegelikult on isegi maailma juhtiv koroonaviiruse ekspert Ralph Baric oma jaanuaris antud tunnistuses märja turu (wet market, sama elusloomade turg – HS) teooria ümber lükanud,” ütles Rutgersi Ülikooli geneetika professor Bryce Nickels. Ta viitas oma kommentaaris Ralph Baric’i varasemale kongressis antud tunnistusele.

Sellest, kuidas viiruse laboripäritolule viitavat infot püüti järjekindlalt varjata, eitada, naeruvääristada, vandenõuks tembeldada ja tsenseerida, oleme pikemalt kirjutanud siin.

Kogume 25 000€ järgmise poolaasta tegevuseks – palume Sinu toetust!
TOETA SOBIVA SUMMAGA TÄNA
Kommentaaride teavitused
Teavitus
6 Kommentaari
Enim hääli saanud
Uuemad Vanemad
Inline Feedbacks
View all comments

Soovitan kahte raamatut suurema pildi loomiseks. Tasub lugeda mõlemat ja võrrelda arutluskäikude loogilisust. Tasub ka mõelda, mida autoritel on võita ja mida kaotada.

Esimene ja peamine lugemisoovitus on “The Real Anthony Fauci”, mille autor on Robert F. Kennedy.
https://childrenshealthdefense.org/fauci_info/
https://www.amazon.com/Real-Anthony-Fauci-Democracy-Childrens/dp/1510766804
See raamat pole ainult maine kaotanud koroonatsaarist vaid ka paljust muust.
Olen teadlik, et raamat on kirjutatud inimese poolt, kes oli juba enne pandeemiat vaktsiinide suhtes skeptiline. Olen ka teadlik, et tema loodud uudisteportaalis on aeg-ajalt faktivigu ja liialdusi. Raamatus on aga faktivigade (ja liialduste) protsent väike.

Teist raamatut “How to prevent next pandemic”, soovitan mitte selle headuse pärast vaid võrdluseks esimesele. Autoriks on filantropp (kirjaviga on taotuslik) Bill Gates.
https://www.amazon.com/Prevent-Next-Pandemic-Bill-Gates/dp/0593534484/

Keelatud on mitte ainult piinamine, vaid igasugune piinamine. Vaba tahte otsuse kahjustamine

 

„Post festum“ vaidlustavad mõned poliitikud selle üle, et kunagi oli “tõeline kohustuslik“ vaktsineerimine.

 

Need on eeskätt need, kes selle alguses kategooriliselt tagasi lükkasid, ent vaid mõni kuu hiljem väita, et on seda alati tingimuslikult põhiõiguste intentsiivsest riivest olenemata pooldanud.

 

Faktid on järgmised:

 

Vabariigi Valitsuse 2021. aasta mais ja augustis kehtestatud haldusaktid nr 212 ja 305. Vastu võetud 23.08.2021. aasta haldusaktiga (akti liik: korraldus) nr 305 kehtestas Vabariigi Valitsus I osas RT PCR testi ja inokuleerimisprogrammis osalemise sunni punktides 1 kuni 6.[1]

 

Punkti 5 alapunktides 4 ja 5 nimetab valitsus sunnitud toodete nimekirja: Pfizer ja BioNTechi Comirnaty, AstraZeneca Vaxzevria ja Moderna [Spikevax], Janssen [Jcovden]. Haldusakt hakkab kehtima 26. august 2021.

 

Samuti otsustas valitsus kehtestada 23. detsembril 2021. aastal Covidpassi (nakkusohutustõend/vaktsiinitõend) kaudse sunni/kohustuse koos täiendavate tõhustusdooside manustamise kohustusega:

 

Pfizer ja BioNTechi Comirnaty, AstraZeneca Vaxzevria või Moderna Spikevax või Jansseni COVID-19 Jcovden kaubamärgiga tootega.

 

Ainult Covidpass tagab juurdepääsu kultuuri-, spordi- ja meelelahutusüritustel, samuti toitlustusasutuses viibimisele, aga ka kõigil teistel korraldatud tegevustes.[2]

 

Valitsus kehtestas Covidpassi nõudega avalikus ruumis teatavate kriteeriumide alusel „kohandatud üldise kohustusliku vaktsineerimise“.

 

Kaalutluse aluseks on usutavalt kirjeldamatu avaldus, et individuaalne vabadus lõpeb seal, kus algab kollektiivne vabadus. Olemuselt on tegemist paremäärmusliku ideoloogia taolise loosungiga „Sa pole midagi, teie inimesed on kõik!“[3] Kuid see jõuab selleni, mille üle debati tuum seisneb: kas hundid võivad olla lambad küsimuses, mis on õhtusöögiks?

 

Frankfurdi Piirkonnakohus (Landgericht Frankfurt) toetas 15. veebruari 2005. aasta „Gäfgen“ Euroopa Inimõiguste Kohtu (EIKo) suurkoja 22978/05 otsust EIÕK artikkel 3 rikkumise tuvastamisel, mis annab selge vastuse: „Ei, riik ei tohi seda teha! Põhiseadus näeb ette, et riik koos kõigi oma ametite ja institutsioonidega peab kaitsma üksikisikut jõugu valitsemise (ohlokraatia[4]) eest. See kategooriline imperatiiv on tsiviliseeritud kogukonna mõte ja eesmärk.

 

Nüüd võib vastu vaielda, et “Gäfgeni” juhtum puudutas piinamist, mis paneb enamiku inimesi mõtlema veesõidukile, elektrilöögile või muudele piinamisviisidele. Täpsemalt oli see aga “ainult“ pöidla ja randme üleväänamisest. Seda olulisem, kohtunikud määrasid selle asemel, et isegi kaaluda õiglaselt lubatud jõu kasutamise taset, kategooriline võistluskeeld – lähtudes inimväärikuse puutumatusest. Seoses Vabariigi Valitsuse arutatud inokuleerimisprogrammi ja/või Covidpassi kaudse sunni kehtestamisega on järgmistel juhtpõhimõttetel silmapaistev tähtsus:

 

·       „Seetõttu kehtib raamistikus ka norm keelatud ülekuulamisviiside kohta ohtude ennetamiseks.“

 

·       Kriminaalmenetluse seadustiku[5] paragrahvi 136 a järgi otsustusvabadust kahjustavad meetodid on keelatud, kuna rikuvad inimväärikust (Põhiseaduse artikli 1 lg 1 lause 1).[6] Näide: „Tõeseerumi manustamine pantvangi võtmises kahtlustatavale, et pantvangi leida, ei ole lubatud.“[7]

 

Meetod, millega inimesi inokuleerimisprogrammis ja/või Covidpassis veenda, vastas analoogia korral sundkuriteole, mis on sätestatud näiteks Saksa kriminaalkoodeksi §-s 240: „Seda, kes sunnib jõuga või sensitiivselt ähvardades õigusvastaselt teoks, sallivuseks või tegevusetuseks, karistatakse kuni kolmeaastase vanglakaristuse või rahatrahviga.“[8]

 

Diskrimineeritavale asurkonnale ja selle grupi liikmetele esitati selge sõnum: “Nüüd olete arvestatud välja sotsiaalsest elust.“ See pole midagi muud kui üleskutse tegevusele, ebameeldivate elementide keelamine riigikehas. Teatud inimrühmal keelatakse praktiliselt eksistents avalikus elus. Sel hetkel võib olla palju muid näiteid selgest diskrimineerimisest. Teatud gruppi koheldakse mingite omaduse tõttu halvemini kui teisi samas situatsioonis olevat gruppi, seepärast võib tegemist olla samuti diskrimineerimisega, kuna erinevaks kohtlemiseks ei ole esitatud dokumentaalseid kinnitusi, et eksisteeriks mingit teist aktsepteeritavat põhjust loetletud õigusaktis esitatud mõiste tähenduses.

 

Nõukogu direktiivis 2000/78/EÜ[9] on sätestatud diskrimineerimise mõiste määratlus „võrdse kohtlemise põhimõtte“ tähenduses. Võrdse kohtlemise õigusega on keelatud ühesuguses olukorras olevate isikute erinev kohtlemine ning erinevates olukordades olevate isikute ühesugune kohtlemine. Võrdsusprintsiibi eiramine tähendab diskrimineerimist nendel juhtudel, kui puuduvad objektiivsed, mõistlikud ning õiguslikult eesmärgipärased põhjused ebavõrdseks kohtlemiseks.[10]

 

Samuti diskrimineerimisekeelu sätestab EIÕK artikkel 14.[11] EL põhiõiguste harta preambuli kohaselt liit põhineb inimväärikuse, võrdsuse ja solidaarsuse põhiväärtustel. Eesti Vabariigi põhiseaduse[12] §-12 lõige 1 sätestatud diskrimineerimiskeelu loetelu („või muude asjaolude tõttu“) on lahtine ning selle alla kuuluvad ka tervisevaldkonna raamistikus inokuleerimisprogrammi propageeritavad teatavad sunnimeetmed ja Covidpass, mis diskrimineerib.[13]

 

Loetletud on inokuleerimisprogrammis täielikult või tsiviilisikutest koosnev asurkond ja diskrimineerimisele allutatud inimgrupp. Nende hulka kuulub avalikus ruumis viibimise kaotamine või selle ähvardamine keeldumise korral. Ei saa tõsiselt vaielda selle üle, et inimesi tuleb sundida teatud toimingut sooritama “tõsise kurjuse” ähvardusel. Siiski on endiselt küsimus ebaseaduslikkuse kohta. Valitsuse ja parlamendi poolt on keelatud sellised eeskirjad, mis tõenäoliselt (ka ennetavalt) rikuvad inimeste väärikust. Põhjustades teadlikult (ka ennetavalt) teise isiku surma, keda nad pidid kaitsma, vastutavad. Kui nad oste sooritasid, isegi oma arvutustesse kaasasid, rikkusid nad Eesti Vabariigi Põhiseaduse[14] § 16 ja rahvusvahelise õiguse asjakohaseid sätteid. Vastavalt seadusandja tahtele peavad nad selle eest vastust andma.

 

Isegi kui neil oleks õigus, ei tohi nad seda teha!

 

Väidetavalt on niinimetatud koroonavastane vaktsineerimine päästnud miljoneid elusid. Õigusliku hinnangu seisukohalt ei oma see “vaieldav“ väide tähtsust, sest küsida tuleb vaid küsimust, kas riigil lubati teha seda, mida ta tegi. Ja siin on vastus: “Ei!“

 

Kaitse- ja vabadusõigused eksisteerivad sõltumata valitsuse poliitilisest tahtest. Nad peaksid trotsima kuulsat kivi surfis nagu poliitilisi võimalusi. Need moodustavad punase joone, mida ei tohi ületada.

 

Kui valitsus võiks – kurameerida põhiseadusliku enamusega! – kui nad toetuvad oma eesmärkide saavutamiseks „erilistele asjaoludele või isegi erakorralisele olukorrale”, ei saa miski takistada neid tegemast seda, mida nad teevad. Seda saavad tahta ainult türannid. Isegi faktidega ei saa iga tegevust seadustada. Mõrv ei muutu õigeks, sest ohver oli halb inimene ja tema surma tagajärjel muutus maailm tasakaalukamaks. Igaüks, kes hakkab siin asju perspektiivi panema, äratab kummitusi, kellest nad kunagi lahti ei saa.

Eesti pädev õiguskaitseorgan pidi Vabariigi Valitsust korrale kutsuma, kui see oma oletatavas heategemise katses kurjale ukse avas. Teisisõnu on keelatud vastu võtta akte, mis lubaks võimul inimelusid üksteise vastu vaagida.

 

Järelikult inimeste rühma või üksikute inimeste alavääristamisega rikutakse nende väärikust ja põhiseaduse järgi on see väärikus “puutumatu”. Veelgi enam: „Inimväärikuse austamine on selle põhiseadusliku riigi alus. Põhiseaduse koostaja paigutas selle teadlikult põhiseaduse algusesse.“[15]

[1] COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud meetmed ja piirangud, Riigi Teataja (23.08.2021) https://www.riigiteataja.ee/akt/323082021001 (16.04.2024).
[2] Eesti Vabariigi Valitsuse „Õigusaktid ja seletuskirjad“, https://kriis.ee/kriisi-juhtimine-kusimused-ja-vastused/kriisi-juhtimine/oigusaktid-ja-seletuskirjad, Kriis.ee (16.04.2024). Lisaks sätestab valitsus oma 23. detsembri 2021 haldusaktis nr 464, et muuhulgas RT PCR testi alusel määratakse karantiin ja lähikontaktsetele vastavalt alajaotuse 2 (pealkiri: ”Muuta Vabariigi Valitsuse 28. mai 2021. a korraldust nr 212 „Karantiini kehtestamine COVID-19 haiguse diagnoosiga või positiivse testi tulemusega isikutele ja nende isikutega lähikontaktis olnud isikutele“) alusel. „Vabariigi Valitsuse 28. mai 2021. a korralduse nr 212 „Karantiini kehtestamine COVID-19 haiguse diagnoosiga või positiivse testi tulemusega isikutele ja nende isikutega lähikontaktis olnud isikutele“ ja Vabariigi Valitsuse 16. mai 2020. a korralduse nr 169 „Riigipiiri ületamise ajutine piiramine COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 uue puhangu ennetamiseks“ muutmine“, ibid., https://kriis.ee/kriisi-juhtimine-kusimused-ja-vastused/kriisi-juhtimine/oigusaktid-ja-seletuskirjad, Kriis.ee (16.04.2024).
[3] Saksamaa Põhiseaduse Kaitse Amet (Verfassungsschutz): „Du bist nichts, dein Volk ist alles!“: Dieses rechtsextremistische Motto verdeutlicht die Ideologie des völkischen Kollektivismus, die in vielen Ausprägungen rechtsextremistischer Ideologie eine zentrale Rolle spielt. „Volksgemeinschaft“ war ein zentraler Begriff im Dritten Reich. Nationalsozialisten verstanden darunter eine Schicksalsgemeinschaft, in der die Interessen des Einzelnen bedingungslos der Gemeinschaft der „Volksgenossen“ untergeordnet wurden. Das Wohl der so definierten „Volksgemeinschaft“ ging allen anderen Interessen vor („Sa pole midagi, sinu rahvas on kõik!“: See paremäärmuslik moto illustreerib völkischi kollektivismi ideoloogiat, mis mängib keskset rolli paljudes paremäärmusliku ideoloogia vormides. “Inimeste kogukond“ oli Kolmanda Reichi keskne mõiste. Natsionaalsotsialistid mõistsid seda kui saatuse kogukonda, kus üksikisiku huvid olid tingimusteta allutatud “rahva seltsimeeste“ kogukonnale. Selliselt määratletud “rahvakogukonna“ heaolu oli tähtsam kui kõik muud huvid) „Völkischi kollektivism“, Bayern.de, https://www.verfassungsschutz.bayern.de/rechtsextremismus/definition/ideologie/voelkischer_kollekivismus/index.html (16.03.2024); ja „LeMO NS-Regime – Innenpolitik – Reichsparteitag“ [„LeMO Natsirežiim – sisepoliitika – Natsipartei miiting“], Dhm.de, https://www.dhm.de/lemo/kapitel/ns-regime/innenpolitik/reichsparteitag.html (16.03.2024).
[4] Ohlokraatia tuleneb kreekakeelsetest sõnast ὄχλος (ókhlos), mis tähendab jõuku, kampa, kuid ka rahvamassi, ning sõnast κράτος (kratos), mis tähendab võimu, jõudu. Platonile (De republica, liber VIII) ja Aristotelesele (Politica, liber V, 1) on omistatud arutelu, et türannia kerkib loomulikul viisil esile demokraatiast.
[5] § 136a: Strafprozeßordnung (StPO), Buzer.de, https://www.buzer.de/136a_StPO.htm (16.04.2024).
[6] Art 1 GG: Grundgesetz für die Bundesrepublik Deutschland, Gesetze-im-internet.de, https://www.gesetze-im-internet.de/gg/art_1.html (16.04.2024).
[7] Beispiel: «Die Verabreichung eines Wahrheitsserums an den einer Geiselnahme Verdächtigen zur Auffindung der Geisel ist unzulässig.»
[8] «Wer einen Menschen rechtswidrig mit Gewalt oder durch Drohung mit einem empfindlichen Übel zu einer Handlung, Duldung oder Unterlassung nötigt, wird mit Freiheitsstrafe bis zu drei Jahren oder mit Geldstrafe bestraft.»
[9] Nõukogu direktiiv nr 2000/78/EÜ 27. november 2000 üldine raamistik võrdseks kohtlemiseks töö saamisel ja kutsealale pääsemisel – EÜT L 303, 2.12.200, lk 16-22.
[10] Euroopa Liidu Põhiõiguste Amet. Euroopa võrdse kohtlemise õiguse käsiraamat. Euroopa Nõukogu 2010, lk 21-22, Europa.eu, https://fra.europa.eu/sites/default/files/fra_uploads/1510-FRA_CASE_LAW_HANDBOOK_ET.pdf (16.04.2024).
[11] Inimõiguste ja põhivabaduste kaitse konventsioon. – RT II 1996, 11, 34, art 14.
[12] Eesti Vabariigi põhiseadus. – RT I, 15.05.2015, 24.
[13] Vt ka R. Alexy. põhiõigused Eesti põhiseaduses. – Juridica eriväljaanne, 2001, lk 63-64.
[14] Eesti Vabariigi põhiseadus. – RT I, 15.05.2015, 24.
[15] Gäfgeni kohtuotsusest. Vaata FN 15. „Denn: Durch die Herabsetzung einer Menschengruppe oder einzelner Menschen wird deren Würde verletzt, und diese ist gemäß Grundgesetz «unantastbar». Mehr noch: «Die Achtung der Menschenwürde ist die Grundlage dieses Rechtsstaates. Der Verfassungsgeber hat sie bewusst an den Anfang der Verfassung gestellt“.

Julgen lisaks eelpool nimetatule lugeda dr Peter Roger Breggin ja Ginger Ross Breggin 21. mail avaldatud plogipostitust “2020. aasta surmakell“. Selles tuletavad autorid meile meelde, et see algas aeglaselt. 2020. aasta jaanuaris levisid kuuldused uuest haigusest, tapjast, mis ringles Itaalias, Wuhanis, Hiinas ja peagi paaril kruiisilaeval.

Siis tuli välja esimene ennustav modelleerimine, prognoosides 2,2 miljonit surma Ühendriikides ja 510 000 Ühendkuningriigis. See ennustav arvutimudel osutus üsna valeks, kuid 2020. aasta märtsis piisas sellest Ühendriikide ja enamiku ülejäänud maailma sulgemiseks.

Kulisside taga oli haiglates veel üks surmakell. Inimesed, kes olid jõulised ja nooruslikud, surid ootamatult. Zowe Smith oli oli üks varajastest meditsiinitöötajatest, kes tegi märkmeid ja küsis eraviisiliselt, mida ta nägi.
 
Oma ainulaadsel positsioonil suure haigla vanema meditsiinikooderina oli Zowe’il juurdepääs kõigile andmevoogudele. Tema ülesanne oli võtta iga patsiendi kohta haiglas kogutud patsiendiandmed ja saata arved patsiendi kindlustusseltsile maksmiseks. Ta nägi patsiendi andmeid, diagnoose, ravi progresseerumist, patsiendi seisundi arengut ja lõplikku lahenemist kas heakskiidu või surma tõttu.

Ta märkas, et protseduure, patsientide hooldust, raviprotokolle, ravimite manustamist ja palju muud muudeti ebatavalisel viisil. Kõige murettekitavam on see, et patsiendid surid suuremal arvul pärast seda, kui nad olid nädalaid või kauem hingamisaparaate kasutanud ja pärast remdesiviiri väljakirjutamist.

Kui Operatsioon Warp Speed tutvustas 2021. aasta jaanuaris COVID-19 “vaktsiine“ esmareageerijatele ja teistele varajastele saajatele, nägi Smith täiendavaid muudatusi. Järsku hakkasid tekkima erinevad surmad, nende hulgas olid peamised massilised verehüübed ja muud verehäired. Oma ainulaadsest siseringi vaatenurgast pakub Smith üksikasju selle kohta, kuidas patsiendid 2020. aastal haiglas surid ja kuidas nad surid järgnevatel aastatel, kui “vaktsiinid“ kasutusele võeti. Ta kirjeldab ilmekalt bürokraatia tahtlikku pimedust iatrogeense, meditsiiniasutuse põhjustatud surma tõelise epideemia ees, mis kestab tänaseni.

Esmased inimsusevastased kuriteod – genotsiid ja massimõrv

Maailma ülevõtmine ei ole lineaarne protsess. Ei olnud ühtegi sammu ja siis teist, kuni lõks oli vedrutatud. Selle asemel pandi paika keeruline võrk, nagu kootud nöörist rahakott, kus rahakoti nöörid lebasid lahti, kuni oli aeg need tõmmata, servad kokku tõmmata ja meid kõiki lõksu püüda.

Mis tahes ristuva arteri mis tahes lõikamine avab augud ja tekitab lõksus lünki, piisavalt lõksu katkestamist ja võime hakata nägema päevavalgust ning töötama taas vabaduse nimel.

Selleks, et hakata vabalt töötama, ei tohi me kunagi unustada põhitõdesid, vundamente, mis pandi paika, et ülevõtmine õnnestuks. Seega ei tohi kunagi lõpetada tööd nende lammutamiseks. Vastupanu, viivitus, aeglane kõndimine, keeldumine igal sammul mis tahes rõhumise taseme järgimisest.

Kodanikud peavad sõna võtma, tegutsema ja nõudma õiglust igal valitsustasandil. Peame jätkama varem peidetud rahvusvaheliste käte paljastamist meie küpsisepurkides.

 
COVIDi ülevõtmise alused

 
Oleme kõik tunnistajaks ulatuslikule inimsusevastasele kuriteole ülemaailmses mastaabis. Kuni me ei seisa silmitsi sellega, et riigi valitsus on globalistlike kiskjate poolt alistatud, pole erilist lootust jõuda väga kaugele, saades vabandusi (vähemalt) ja tegelikku õiglust selle massiivse kuriteo eest kogu inimkonna vastu.

Globalistlikul kambal ei ole rahvusvaheliselt ühtegi juhti ega juhtorganit. See on rahvusvaheline võrk – veeb –, mis varastab manipuleerimise ja jõuga rahvusriike ja tööstusi.

Kodanikud on vaevu hakanud oma käsi selle demokraatiate ja vabariikide COVID-i ülevõtmise ümber kogu maailmas taipama. Aeg on oluline. Peame jätkuvalt silmitsi seisma pahedega, mis on viinud meid pärisorjuse ja orjuse äärele, ning otsima igasugust lahtisidumist, mida saaks teha, et inimkond saaks jääda nii inimeseks kui ka vabaks.

Dr Peter ja Ginger Breggini raamat „COVID-19 and the Global Predators: We Are the Prey“ (COVID-19 ja globaalsed kiskjad: me oleme saak), ilmus 2021. aasta septembris ja tuvastas COVID-katastroofi keskseid kontrolli- ja planeerimispunkte. Raamatu autorid dokumenteerivad, et see ei olnud lihtsalt meditsiiniline hädaolukord, pigem oli tegemist tahtliku, kaua planeeritud operatsiooniga, et haarata kõikjal kontroll vabade riikide üle ja luua ülemaailmne pealisehituse valitsus. Võtmetähtsusega kaasaegsed rahvusvahelised üksused tuvastati ja nimetati raamatus. Autorid esitasid üksikasjalikud tsitaadid, et oma uurimist iseseisvalt kinnitada.1

Suur osa raamatus esitatud uurimistööst on pühendatud kogu kontrolli lämmatava “rahakoti“ uurimisele ja dokumenteerimisele. Maa kodanikud ei võida tagasi oma vabadust, kui inimesed ei ühine, et lõigata läbi need üksikud kägistavad nöörid, mis otseselt pärsivad mõtte-, liikumis- ja eluvabadust.
 

Esmased inimsusevastased kuriteod – genotsiid ja massimõrv

 
Peamised kuriteod on järgmised:

1 – Miljonid inimesed on mõrvatud. Paljud on surnud haiglates surmavate, eksperimentaalsete “ravimeetoditega“, mille on tellinud või premeerinud valitsused, sealhulgas remdesiviiri, rahustite ja ventilaatorite kasutamine, samuti ravimite (varajase ravi ravimid, nagu IVM ja HCQ, antibiootikumid, steroidid) ja selliste oluliste ainete nagu vedelikud ja toit) kinnipidamise kaudu. COVIDi diagnoosiga haiglasse sattumine on arstide ja õdede silmis, kes pidid ravi osutama, olnud liiga sageli surmaotsus.2 Tänaseni on tähelepanuta jäetud haiglaravil olevate patsientide traditsioonilised, põhilised meditsiinilised tavad, näiteks vedelike jälgimine.

2 – Demokraatlikud vabariigid ja demokraatiad kogu maailmas on hävitatud ja asendatud hierarhiliste totalitaarsete võimudega, mis on võimule pandud banaanivabariigi valimistega.

3 – Kümneid miljoneid inimesi on sunnitud kas otseselt või kaudselt saama ühte või teist COVID-i “vaktsiini“ vormi, eksperimentaalset, mürgist, mittestandardset süstepreparaati, mis põhjustab märkimisväärseid kõrvaltoimeid, sealhulgas äkksurma, ja turbovähki, mis prognooside kohaselt aja jooksul kiirenevad.3,4

4 – Sündimata lapsed ja imikud on surnud pärast seda, kui nende emad olid raseduse ajal COVID-19 vastu kaitsepoogitud.5 Rasedad naised ja imetavad emad on lisaks laste hirmu ja kaotusega võitlemisele kannatanud kohutavaid kahjulikke tagajärgi.6
 

Juhtimise tööriistad

 
Millised on põhilised tööriistad, mida globalistlikud kiskjad kasutavad maailma kontrollimiseks?

Biolaborites relvastatud ja säilitatud haigused.

Biolaborid kogu maailmas, mis on võimelised manipuleerima haigustega, mida saab kasutada populatsioonide kontrollimiseks.

Biolaborid ja vaktsiinispetsialistid on globalistlike vaatenurkadega lukus, nii et nad on kõrvale juhitud kaalumast mis tahes kasulikke arenguid või teavet, mis võiksid kaitsta või parandada haiguse või vaktsiini kui idurelva taolise tööriista tekitatud kahju.

Edendatakse hirmupropagandat, et tagada sihtrühma paiskumine hirmu- või terroriseisundisse, häirides ratsionaalset mõtlemist ja analüüsi.

modRNA ja DNA ained ning manustamisplatvormid, mis mitmekordistavad nii biorelvade- ja haiguste kui ka idurelva-vaktsiinide tõhusust, mis on selgelt ülevõtmise lahutamatu osa.7

modRNA ja DNA “vaktsiinid“ kui nii edasiste haiguste kui ka nanotehnoloogia ja muude inimeste kaugjuhtimisvahendite manustamisvektor.

Ogavalk toodeti suuremates ja püsivates kogustes COVID-19 modRNA/DNA süstepreparaatidega, põhjustades mitme elundisüsteemi kahjustusi, põhjustades tavaliselt vigastusi ja liiga sageli surma.

Kognitiivne düsfunktsioon, aju udu ja emotsionaalne eraldumine teistest ogavalgu ajukahjustuse tõttu.8

Hilinenud haigused ja surm mürgiste süstide kaudu, mis on vaieldamatud ja mis aitavad kaasa rahvastikukaole.9

Nanotehnoloogia ja selle roll transhumanismis, et ühendada inimesed arvutitega, tehisintellektiga ja kontrollida inimkonda implanteeritud tehnoloogia abil. 

Kontroll riikide täidesaatvate relvade üle: politsei, sõjavägi, mis tahes militaarüksus.

Tervishoiuteenuste osutamise süsteemide kontroll hirmutamise, tsensuuri, altkäemaksu (tasu), vältimise, karistamise ja kriitiliste võõrväärtuste integreerimise kombinatsiooni kaudu.

Haridussüsteemide kontroll kodanike pehmendamiseks ajupesu ja kollektivismi kaudu.

Kodanikele sõnumite saatmisega manipuleerimine meedia ja sotsiaalmeedia kaudu.

Kontroll pangandussüsteemi ja raha üle, digitaliseerides selle täielikult ning kaotades paber- ja mündiraha.

Valitsuskohustustest loobumine iga endise vaba riigi valitsuse esindajate poolt ja koostöö Global Predatorsiga.

Vabade rahvaste traditsiooniliste põhimõtete ja väärtuste heidutamine ja halvustamine, sealhulgas aususe, siiruse, oma rahva ja riigi armastuse, ajaloo ja julguse omaksvõtmine.

Perekonnaüksuse häirimine ja hävitamine, kodanike edasine demoraliseerimine.

Religiooni naeruvääristamine ja vallandamine.

Mis tahes traditsioonilise jumalakäsituse eitamine.

Kaotada on veel palju, sealhulgas meie laste, lastelaste ja tulevaste põlvkondade tulevik.

Meie esiisad ja emad on läbi elanud katastroofe ja katastroofe – sellepärast oleme siin Maa peal kohal. Peame igal sammul lõikama suured ja väikesed kontrollinöörid. Aeg on tugevdada oma otsusekindlust ja hakata iga päev vastu seisma türanniale selle kõigis vormides. Mis on elu, kui mitte elada oma kõrgeimate põhimõtete järgi, austada Jumalat, pidada kalliks iga päev ning otsida vabadust?

 
Allikad: Substack.com, Substack.com

Allikad ja viited

 
·       1 https://gingerbreggin.substack.com/p/epoch-times-review-of-breggins-covid?utm_source=%2Finbox&utm_medium=reader2

·       2 https://twitter.com/lawrie_dr/status/1652406377870946304?s=20

·       3 (5) Südamed, mille müokardiit hävitab mRNA tehnoloogial põhineva COVID-geeni süstimise tõttu: “See ogavalk on tapja”; Dr Peter McCullough nullib ogavalgu hävingu (substack.com)

·       4 Südame tüsistused pärast mRNA COVID-19 vaktsiine: juhtumiaruannete ja juhtumite seeriate süstemaatiline ülevaade – PubMed (nih.gov)

·       5 (10) Pfizer, FDA, dr Walensky teadis loodet, lapsed surid (substack.com)

·       6 BS”D 1. osa: Dr Naomi Wolf pidas Hillsdale’i kolledžis erakordse kõne, tutvustades oma publikule õudusi, mida tema ja 3,500 teadlasest koosnev meeskond on avastanud Pfizeri sisedokumentidest – dokumentidest, mida nad olid püüdnud 75 aastat varjata …

·       7 https://www.nih.gov/news-events/news-releases/clinical-trial-mrna-universal-influenza-vaccine-candidate-begins

·       8 https://video.icic-net.com/w/42W6eytcy6xgckk1v5vxDy

·       9 Vaktsineeritud alla 60-aastast inglise täiskasvanut sureb kaks korda sagedamini kui samas vanuses vaktsineerimata inimesed (substack.com)

 

Esmane autor Ginger Ross Breggin. Tema ja tema abikaasa dr Peter R. Breggin on raamatu „COVID-19 and the Global Predators: We are the Pre“” autorid koos COVID-19 teadlaste ja arstide Peter A. McCullough MD, MPH sissejuhatustega; Elizabeth Lee Vliet MD; ja dr Vladimir “Zev“ Zelenko. Üle 120 000 oli raamatut müüdud 2023. aasta seisuga.

*

Zowe Smithi võib leida Substackist või tema veebisaidilt. Tema raamat “My Life in the Thrill Kill Medical Cult” peaks ilmuma mõne kuu pärast.

Last edited 1 month tagasi by Revo Jaansoo

Üks biokeemik on teinud oma plogipostituses[1] ülevaate SwissMedic vastu esitatud kriminaalkaebusest. 14. juulil 2022. aastal esitas õigusmeeskond hoolikalt sõnastatud põhjaliku juriidilise kaebuse Šveitsi Terapeutiliste Toodete Ameti (Swissmedic) vastu nende rolli eest (mod)mRNA “vaktsiinide“ kasutuselevõtu võimaldamisel riigis. 8. märtsil 2024. aastal esitati kaebus uuesti koos oluliste ajakohastuste ja muudatustega. Swissmedic on Šveitsi terapeutiliste toodete agentuur.

Täpsemalt, Swissmedic on Šveitsi ravimite ja meditsiiniseadmete järelevalveasutus ning on registreeritud Šveitsis Bernis. Käesolevas taotluses üksikasjalikult kirjeldatud peamised kaebused hõlmavad järgmisi kuritegusid, mis näivad kehtivat võrdselt ka paljude teiste riikide reguleerivate asutuste suhtes.

a)    Swissmedici poolt toime pandud väidetavalt allolevalt loetletud kuriteod:

1.       Esmane luba, mis rikub seadust ja kohustusi

2.       Seadust ja kohustusi rikkuvate ebaseaduslike lubade põlistamine

a.     Kõigi täiendavate riskinäitajate eiramine

b.     “Eluohtliku või invaliidistava“ haiguse puudumine

c.     Ebaefektiivsetest kuni kahjulikest mRNA süstidest pole kasu

d.     Kõige elementaarsemate ohutus- ja tõhusustestide tegematajätmine

e.     Swissmedic blokeeris tõhusad alternatiivsed ravimeetodid

f.      Kasu ja riski analüüs – selgelt negatiivne profiil

g.     Jätkamine vaatamata ilmselgelt negatiivsele kasu ja riski suhtele

3.       Puudub ohtudega proportsionaalne tooteseire

4.       Eksitav teave, mis ei ole riskidega proportsionaalne

5.       Meditsiiniline väärkäitumine – teabe puudumine, aruannete puudumine

Swissmedic väljub kontrolli alt ja tegutseb riigi ja populatsiooni vastu.
 

b)    Kriminaalkaebus 2.0 Swissmedici vastu esitatud Zürich, 28. märts 2024 –
 

Kuue mRNA vaktsineerimise tagajärjel otseselt vigastatud isiku ja teiste isikute nimel avaldame käesolevaga oma kriminaalkaebuse Šveitsi reguleeriva asutuse Swissmedic ja vaktsineerivate arstide vastu (“Kriminaal-kaebus 2.0“), mis on esitatud 7. veebruaril 2024 pärast põhjalikke faktilisi ja õiguslikke uuendusi, täiendamist ja selgitamist.
 

See samm osutus vajalikuks, sest esimene kriminaalkaebus esitati 14. juulil 2022, ei olnud õiguslikult asjakohased tõendid mitte ainult täielikult kinnitatud esitatud faktide ja õiguslike argumentide osas, vaid neid oli enamikul juhtudel ka rõhutatud ja raskendatud.

 
Samal ajal jätkas Swissmedic järjekindlalt teatatud kuritegevust, ilma et oleks mingeid märke Šveitsi kohtusüsteemi või Šveitsi parlamendi põhiseaduslikust parandusest Šveitsi föderaalse põhiseaduse[2] artikkel 169 jj sätestatud alustel, vastupidi: epideemiaseaduse läbivaatamise eelnõuga soovib föderaalnõukogu veelgi laiendada praegust erakorraliste lubade ja uudsete eksperimentaalsete vaktsiinide regulatiivset heakskiitu.

 
Võrreldes 14. juuli 2022. aasta esimese versiooniga sisaldab kriminaalkaebus 2.0 ajakohastatud, täiendatud ja täiustatud õiguslikult asjakohaseid tõendeid kuni 2023. aasta keskpaigani (mõnel juhul hiljem) ning samuti põhjalikult täiendatud ja selgitatud õiguslikke selgitusi, sealhulgas seoses – tõendid selle kohta, et SARS-CoV-2 ei kujutanud kunagi märgatavat ohtu rahvatervisele kurnava või eluohtliku haiguse kujul Terapeutiliste toodete seaduse (TPA) artikli 9a lõike 1 tähenduses;

 
(i)    tõendid selle kohta, et Swissmedic on seni ignoreerinud olemasolevaid ja pikaajalisi alternatiivseid ennetus- ja ravimeetodeid;

(ii)  tõendid selle kohta, et mRNA-põhised süstid kujutavad endast erilist ohtu inimeste, eriti laste ja noorukite tervisele (murettekitavad suremusandmed ja sündimuse vähenemine);

(iii) mRNA-põhiste preparaatide erilise eksperimentaalse iseloomu tõendamine;

(iv) tõendid selle kohta, et mRNA-põhise Covid-19 “vaktsineerimise“ positiivne kasulikkuse ja riski suhe ei ole kunagi tõestatud;

(v)   Ulatuslikud tõendid selle kohta, et Swissmedic on järjekindlalt ja püsivalt eksitanud kogu elanikkonda ja Šveitsi peamisi otsustajaid mRNA preparaatide tegeliku riskisisalduse osas ning tõendite puudumise kohta kaitsva toime kohta seoses nakkuse ja levikuga, mistõttu ei saa enam edasi lükata kriminaaluurimist ametis olevate dokumentide võltsimise süüteo kohta (Šveitsi kriminaalkoodeksi (SCC) artikkel 317)).

Õigusmeeskonna uurimine on alates 2021. aasta lõpust lõpule viidud (st töötab suurem meeskond, kuhu kuuluvad nii asutusesisesed töötajad kui ka rühm tasuta toetavaid teadlasi), ei saa enam olla põhjendatud kahtlust, et mRNA ainetest tulenev oht rahvatervisele, mida on juba piisavalt selgelt näidanud 14. juuli 2022. aasta kriminaalkaebus – on suurem kui SARS-CoV-2 ja et see ametiasutuste tekitatud risk on jätkuvalt olemas. Sel põhjusel, kuna Swissmedic jälitab häirimatult, on see kuritegelik käitumine.

Seetõttu ja kuna ta teeb täpselt vastupidist sellele, mida Šveitsi kõrgeim ravimiohutuse asutus oleks seadusega kohustatud tegema, tunneb meeskond end sunnitud tegema selle 7. veebruaril 2024 esitatud kriminaalkaebuse 2.0 üldsusele – ja seega kõigile Šveitsi Föderaalassamblee liikmetele vabalt kättesaadavaks, et lõppkokkuvõttes kaitsta avalikkust kõrge riskiastmega mRNA-põhiste ravimite ja eksitavate ravimite eest, petlik teave lubatud mRNA-ainetega seotud tõhusa riski kohta.[3]

[1] Robert W. Malone: „Criminal Complaint vs. SwissMedic/mRNA Vax“ [„Kriminaalkaebus vs. SwissMedic / mRNA vaktsiin“], Substack.com (2. aprill 2024), https://rwmalonemd.substack.com/p/criminal-complaint-vs-swissmedicmrna?utm_source=post-email-title&publication_id=583200&post_id=143192896&utm_campaign=email-post-title&isFreemail=true&r=1grgly&triedRedirect=true&utm_medium=email (15.04.2024).
[2] Bundesverfassung der Schweizerischen Eidgenossenschaft.
[3] Seda silmas pidades on lisatud allpool esitatud kaebuse kommenteeritud kokkuvõtte põhilõigud. Täieliku kommenteeritud kokkuvõtte PDF-koopia on leitav siit:
https://static1.squarespace.com/static/61910a2d98732d54b73ef8fc/t/660c347604905645799c35c8/1712075894266/EN_Executive-Summary_v2.0+Kruse+2024.pdf (15.04.2024) (sõltumatu arhiiv) ja siit https://corona-complaint.ch/summary/ (15.04.2024) ning pressiteade koos kokkuvõtte ja kogu 430-leheküljelise kaebuse https://corona-complaint.ch/criminal-complaint/ (allkirjastatud 07.02.2024) (vaadatud 15.04.2024) dokumendiga on leitav siit: https://corona-complaint.ch/ (15.04.2024).

Last edited 1 month tagasi by Revo Jaansoo

Oli surmajuhtumeid ja võimulolijad teadsid või pidid teadma, et nende “meetmed“ toovad kaasa surma. Ja kõik, kes selle teadlikkusega tegutsevad, lahkuvad “põhiseaduse” maapinnalt, üldiselt Inimõiguste deklaratsioon ja EIÕK, sest ta eiras inimväärikuse puutumatust. Selline kodanikuühiskonna konsensusest kõrvalekaldumine on rahvusvahelise kriminaalõiguse ja rahvusvahelise Rooma statuudi alusel teadlikult kriminaliseeritud. 

No, see oli ikka pikk ja põhjalik.
Selle tavalugeja häda on ju see, et ta ei viitsi sellesse kõigesse süveneda.

(mõni ikka viitsib ka!)