Ühendkuningriik keelab sotsiaalmeedia alla 16-aastastele
Ühendkuningriigi võimud kavatsevad järgmise aasta algusest keelata mitmete sotsiaalmeediaplatvormide kasutamise alla 16-aastastele lastele ja noortele. Riigi peaminister Keir Starmer põhjendas sammu laste kaitsmisega kahjuliku sisu ja liigse ekraaniaja eest, vahendab AP. „Iga lapsevanem näeb seda oma silmaga. Sotsiaalmeedia teeb…

Aita kasvatada Vabaduste mõju!
Kogume 25000€,
et saaksime ka uuel poolaastal
kaitsta kodanikke võimu omavoli eest.











