Ka Hispaania rakendab noortele sotsiaalmeediakeeldu
Teisipäeval Dubais toimunud maailma valitsuste tippkohtumisel lubas Hispaania peaminister Pedro Sanches kehtestada noorematele kui 16-aastastele sotsiaalmeediakeelu. Minister kinnitas, et juba järgmisel nädalal esitab eelnõu, mis peale keelu noortele seab sotsiaalmeedia juhid vastutama ebaseadusliku ja viha õhutava sisu eest, kirjutab Euronews. Esialgu…

Aita kasvatada Vabaduste mõju!
Kogume 25000€,
et saaksime ka uuel poolaastal
kaitsta kodanikke võimu omavoli eest.










