Toetuskampaania #3 – Miks väärib Vabaduste portaal Sinu toetust?

Hannes Sarve uus videopöördumine ja pikemalt meie senistest tööliinidest koos viidetega.

Kui meeldib:
Jaga postitust:
Toeta järgmise loo valmimist
Toeta täna

Vabaduste portaal seisab Sinu isikuvabaduste eest, pakub olulist mõtteainet ja heidab valgust varju jäävatele teemadele nii Eestis kui maailmas. Allpool sellest, millist tööd on Vabaduste portaal teinud ja kuhu esimese aastaga jõudnud.

Suur tänu kõigile, kes meile on juba annetanud! Kutsume ka kõiki teisi toetama, et aidata ehitada sisukat, julget ja sõltumatut mõtte- ja teabeplatvormi. Juuni alguses alanud toetuskampaania sihiks on koguda meie järgmise poolaasta tegevuse toetuseks 25 000 euri. Saad mugavalt valida kas ühekordse makse või püsikorralduse siin.

Vaata toimetaja Hannese Sarve uut videopöördumist meie peamiste tööliinide kohta:

Millised on olnud Vabaduste portaali peamised tööliinid?

Esiteks, astume konkreetseid samme meie kõigi isikuvabaduste kaitseks. Koroonakriisi sunnimeetmed rikkusid isikuvabadusi ja tekitasid ühiskonnale kahju. Oleme seda palju kajastanud. Sarnased sekkumised meie vabadustesse aga jätkuvad, olgu selleks vihakõneseadus, nn kliimaseadus, maksuameti plaan saada ligi pangakontodele jne. Muuhulgas oleme teinud järgmist:

Teiseks, toome lugejateni nii rahvusvahelisi kui Eesti teadlasi ja eksperte isikuvabadusi puudutavatel teemadel.

Tervishoius oleme toonud lugejateni varju jäävaid külgi nii koroonakriisi kui meditsiiniteaduse osas:

Kolmandaks, toome Sinuni sisukaid analüüse, podcaste ja teravaid uudiseid laiast maailmast.

  • Oleme veendunud, et üldises infomüras vajab ühiskond üha enam ratsionaalset vaadet ja tõenduspõhist käsitlust. Sestap oleme avaldanud sisukaid analüüse ja ülevaateid erinevatel teemadel, sealhulgas kliimateaduse, sõnavabaduse, tervishoiu, valitsemise kui teistel teemadel. Kõik analüüsid leiad meie portaali Analüüside alamlehelt.
  • Oleme käivitanud igakuiste podcastide sarja, kus erinevaid Eesti eksperdid ja arvajad arutlevad aktuaalsetel ühiskonnateemadel – kõik podcastid leiad siit.
  • Iganädalaselt paneme silma jäänud uudistest ja nende uudiste alakajastatud nüanssidest kokku maailmauudiste kokkuvõtte – tänaseks on ilmunud juba ligi 60 säärast käsitlust.

Tahame oma tööga heita valgust inforuumis varju jäävatele teemadele ja seista iga vaba mehe-naise õiguse eest langetada olulisi otsuseid ise, ilma võimude sekkumise ja kontrollita.

Soovime hoida Vabaduste portaali sisu tasuta kättesaadavana kõigile, mistõttu sõltub meie tegevus vabatahtlikest annetustest. Täname Sind, kui saad olla abiks.

Hoiame vabadusi!

Kogume 25 000€ järgmise poolaasta tegevuseks – palume Sinu toetust!
TOETA SOBIVA SUMMAGA TÄNA
Kommentaaride teavitused
Teavitus
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments